Dzień Dziecka 1 czerwca 2019 -Foto Galeria

Dnia 1 czerwca 2019 odbył się Dzień Dziecka zorganizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Zalewu Piechota i Koło Polskiego Związku Wędkarskiego Nr 108 Miejskie w Gostyninie.


Członkowie Stowarzyszenia jak i Koła PZW Nr 108 stanęli na wysokości zadania i perfekcyjnie zorganizowali zawody wędkarskie metodą spławikowa dla dzieci, a także zaoferowali przybyłym dzieciom moc atrakcji.
Swoja obecnością zaszczycili Starosta Powiatu Gostynińskiego Arkadiusz Boruszewski i Wójt Gminy Gostynin Edmund Zieliński.
Hojność prywatnych sponsorów, organizatorów i gostynińskich firm pozwoliła na możliwość obdarowania każdego małego uczestnika zawodów, ponadto każdy uczestnik zawodów wędkarskich otrzymał pamiątkowy złoty medal i okolicznościowy dyplom.
Sponsorzy:
1. Stowarzyszenie Miłośników Zalewu Piechota
2. Koło PZW nr 108 Miejskie Gostynin
3. Lux Glaz Andrzej Gościniak
4. KMR Majchrzak sp. jawna
5. Domino Bar Wiesław Więckowski
6. Jan Głodowski
7. PTTK oddział Gostynin
8. Wójt Gminy Gostynin Edmund Zieliński
9. Urząd Gminy Gostynin
10.Stowarzyszenie GCR
11. Kwiaciarnia Marek Sierakowski
12. Dziupla Wróbla
13. Sklep Motoryzacyjny CherryTrans
14. Firma Transportowa Mega Marek Wiśniewski
15.Asik Tomasz Petz
16. Starostwo Powiatowe w Gostyninie
17.Firma Transportowa Huzar
18.Sklep u Rojka
19. Hydropol sp. z o. o.
20.Firma Przemo Przemysław Tyrajski
21. Drukarnia Szmydt
22. Burmistrz Miasta Gostynina
Specjalne podziękowania za animacje i zabawy dla Ela Tomczak Latino Cafe.
Podziękowania za udział w Dniu Dziecka dla:
1. OSP Gostynin
2. Powiatowa Komenda Policji w Gostyninie
3. Motocykliści Gostynin
4. Pań ze Stowarzyszenia: Ewa Gątarek Tarka, Ula Jakubczak, Jola Walczak, Iza Mąkulska, Dorota Stępniak,
5. Marty Filińskiej za przygotowywanie gofrów i pomoc w organizacji , Joli Bochenko za pomoc i super serce.
6. Za największe zaangażowanie podziękowanie dla Dariusza Szymańskiego, Grzegorza Jakubczaka, Henryka Stępniaka, Michała Mąkulskiego, Pawła Walczaka, Arka Gospodarowicza, Witolda Tarka,Marty Filińskiej.
Pod hasłem „uśmiech” dla każdego dziecka organizatorzy zapewnili atrakcyjne menu: były kiełbaski z grilla, ciepłe gofry, wata cukrowa, ciasta, cukierki, napoje. Po rozstrzygnięciu zawodów na terenie przyległym do Zalewu Piechota odbyły się zabawy z animatorem i trampolinami, zabawy prowadził klaun a towarzyszyła mu Myszka Mini.
Ochotnicza Straż Pożarna Gostynin udostępniła wóz strażacki: dzieci mogły zapoznać się z jego wyposażeniem i praca obecnych na imprezie strażaków. Powiatowa Komenda Policji w Gostyninie także udostępniła wóz policyjny by dzieci mogły zapoznać się z jego wyposażeniem. Swoja obecnością Motocykliści z Gostynina uatrakcyjnili Dzień Dziecka.
Członkowie Stowarzyszenia Miłośników Zalewu Piechota pragnie na stałe wpisać w kalendarz wydarzeń organizowanie Dnia Dziecka. W roku 2020 impreza Dzień Dziecka odbędzie się 31 maja 2020 roku i już dziś zapraszamy wszystkich do pomocy w organizacji i dzieci w uczestniczeniu w tym szczególnym dla nich dniu.

 

 

Dzień Dziecka 2019 Zalew Piechota w Gostyninie
Facebook Comments