Będziemy widoczni wykonujemy bluzy Stowarzyszeniowe na zamówienie!

Pojechałoby się na rybki, co?

Zarzucić teraz wędkę na dobre łowisko, to jest właśnie to! Czy też czujesz, że jesteś zmuszony do pracy, ale stworzony do wędkowania?

Spokojnie, my też doskonale to znamy. Specjalnie dlatego stworzyliśmy koszulki wędkarskie, które powinien mieć każdy wędkarz z naszego stowarzyszenia !

A mogłem być teraz na rybach. Powinieneś również dołączyć do tego zacnego grona zadowolonych wędkarzy promując nasz region i łowiska.

Projekt i wykonanie zlecamy Fishing Madness – Pro Fishing Wear & Graphic Design 

Jest to profesjonalna grupa ludzi tworzących na specjalne zamówienie grafik!

Graphic Design – projekty graficzne dla branży wędkarskiej: ubrania, branding, logotypy (w tym wektoryzacja, re branding), grafiki facebook, grafiki internetowe (banery, obróbka graficzna, retusz zdjęć), grafiki na potrzeby druku (gazetki, ulotki, wizytówki, katalogi, projekty wielkoformatowe).

Pro Fishing Wear – najwyższej jakości odzież wędkarska stworzona dla wędkarzy przez wędkarzy.

Bluza(Longsleeve), t shirt – tkanina oddychająca termo aktywna Poliester 95%, Elastan 5%, gramatura 160 g, ściągacze na rękawach z bawełny z domieszką poliestru, wzmocnione szwy, nici szwajcarskie elastyczne, szwy łańcuszkowe (nie zwykłe), nadruk sublimacja, bluza produkowana w Polsce. Każda bluza sprawdzana jest przez technologa materiałów pod względem jakości wykonania (nadruk, szwy itd) Komin: -. Nadruk odporny na ścieranie, pranie, słońce. Komin obszyty szwem łańcuszkowy, Ogólnie nie idziemy w „tandete” cena może trochę wyższa ale idziemy w jakość nie w ilość.

Koszty bluzy z kapturem z imieniem i nazwiskiem -190 zł

Koszt koszulki z długim rękawem -140 zł

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu Fishing Madness – Pro Fishing Wear & Graphic Design na bieżąco gdzie najszybciej dowiecie się o naszych nadchodzących NOWOŚCIACH!

Zamówienia z rozmiarem prosimy kierować na adres : zalewpiechota@gmail.com

Lub z Darkiem 782100200

Plansze z rozmiarami !

 

Facebook Comments

Dodaj komentarz